יו”ר קק”ל סייר עם בכירים בבית אל: “נעשה הכל שהיישוב ימשיך לצמוח ולפרוח”

יו”ר קק”ל סייר עם בכירים בבית אל: “נעשה הכל שהיישוב ימשיך לצמוח ולפרוח”

אברהם דובדבני הגיע ביחד עם בכירי הקרן הקיימת לישראל לחנוך גן משחקים חדש בבית אל ולהתרשם מהאתרים הארכיאולוגיים והבנייה. ראש מועצת בית אל: “בטוח כי נכונו לנו עוד שיתופי פעולה רבים לטובת  ההתיישבות היהודית”

יו”ר הקרן הקיימת לישראל אברהם דובדבני הגיע לסיור ביישוב בית אל ביחד עם ראש המועצה שי אלון ומנכ”ל המועצה חיים מרגוליס. ביחד עם בכירים נוספים בקק”ל שהתלוו לסיור נחנך גן משחקים חדש ונשמעה סקירה על האתרים הארכיאולוגיים הקיימים בבית אל ובראשם אתר ‘חלום יעקב’. בנוסף קיבלו הבכירים סקירה בכל הנוגע לבנייה המתפתחת ביישוב ועל האזור כולו.

ראש מועצת בית אל שי אלון: “יו”ר קק”ל אברהם דובדבני הוא אדם עתיר ידע ואיש ספר. שמחנו לארח אותו בבית אל במקום שבו יש הרבה מה ללמוד ולהכיר, גם מהעבר הקרוב ובוודאי מזה הרחוק יותר. זהו ביקור היסטורי ומכובד של ארגון לו זכויות רבות בגאולת הקרקעות בארץ ישראל ובהתיישבות היהודית. אני בטוח כי נכונו לנו עוד שיתופי פעולה רבים לטובת הנושא”.

יו״ר קרן קיימת לישראל אברהם דובדבני: “התרגשתי לבקר היום במועצה המקומית בית אל לחנוכת גן קק”ל שנבנה בישוב לאחרונה. ראינו לנגד עינינו את תקומת עם ישראל בארצו בעת החדשה על בסיס ההיסטוריה הקדומה ואת ערש תקומת העם היהודי באתר סולם יעקב. נעשה הכל שהיישוב ימשיך לצמוח ולפרוח תוך דגש על פיתוח הסביבה והריאות הירוקות”.

חדשות שומרון תכתבה ראשית