”חסרה מנהיגות של ראשי רשויות ביהודה ושומרון”

”חסרה מנהיגות של ראשי רשויות ביהודה ושומרון”

מנהל בית הספר שדה כפר עציון חשף  כי לא מעט קבוצות ביטלו את הגעתן לטיולים באזור ירושלים ובגוש עציון “קבוצות רבות מבטלות את הטיולים ונמנעות מלהגיע לירושלים ולגוש עציון, הפסדים כספיים כבדים נגרמים. לדעתי חסרה מנהיגות ציבורית של ראשי רשויות ביו”ש שבחרו להפגין ולמחות במקום לשדר עמידה איתנה וחוסן”.

מנהל בית הספר שדה כפר עציון ירון רוזנטל אמר אמש כי בשבועות האחרונים לא מעט קבוצות ביטלו ביקורים וסיורים בירושלים בכלל ובגוש עציון בפרט, רוזנטל ציין כי בשבועות הללו ירדו הפדיונות הכלכליים של העוסקים בתיירות בעשרות אחוזים.  “הופתענו מאוד מכך שגם בתי ספר ממחוזות מאוד אידאולוגים בעומק השטח ביו”ש ביטלו טיולים בגוש עציון. לדעתי חסרה מנהיגות ציבורית של ראשי ראשויות ביו”ש, הם בחרו להפגין ולמחות במקום לשדר עמידה איתנה וחוסן דווקא בימים אלו”.

צילום:ביה"ס שדה כפר עציון
צילום:ביה”ס שדה כפר עציון.

רוזנטל הוסיף ואמר כי מעניין גם לחשוב עד כמה יש מרחק בין הססמאות שמפזרים בוודאי המורים בבתי הספר הללו על חשיבות הטיולים בארץ ישראל ועל לא לפחד לטייל דווקא בימים אלו לבין מה שהם עושים בפועל.

רוזנטל ציין כי למרות המצב הביטחוני בתי הספר בגוש עציון ובאפרת לא ביטלו את הטיולים בגוש “בעיני המתנחלים נחשבים אנשי גוש עציון, לפחות קרביים ויותר מתונים, אבל דווקא הם יצאו ללא חשש”

 

 

 

חדשות בנימין חדשות שומרון תיירות ונופש