שילה סימן טוב יובא היום למנוחות

שילה סימן טוב יובא היום למנוחות

סמל ראשון שילה סימן טוב אשר נפטר אתמול לאחר שנפצע באורח קשה בתאונה בכביש 6 יובא היום למנוחות. הלוויתו תתקיים בשעה 14:30 בחלקה הצבאית בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

שילה סימן טוב הוא ההרוג השלישי מהתאונה הקטלנית שארעה בכביש 6 לפני שבוע, מותם של אשטו טספו ובר יעקוביאן ז”ל נקבע במקום ואילו שילה היה בין 12 הפצועים קשה ונאבק על חייו. אתמול בערב הלך שילה לעולמו בבית החולים תל השומר. הלוויתו תתקיים בשעה 14:30 בחלקה הצבאית בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

שילה סימן טוב ז”ל. תמונה: באדיבות המשפחה

שילה סימן טוב, תושב צופים. בן לאביבה ועוזי השלישי מבין 6 אחים. אמו גננת בישוב מזה שנים. יהודה ברכיה חברו לישוב ספד לו: “הוא היה חייכן, אוהב להתנדב. צדיק. כולם אהבו אותו והכירו אותו. הוא היה ספורטאי שיחק בליגות השומרון. זו אבדה קשה לישוב”.
המשפחה ביקשה מהישוב להגיע להפרד ממנו בבית החולים.

נריה אבודהרם בן דודו של שילה: “הייתה לו שמחת חיים. הוא אהב לעזור והתנדב המון. הוא בכלל לא היה אמור להיות שם. הוא קיבל שחרור הביתה אבל החליט לפרגן לחבר אחר. התנדב באילן בשמחה לילד ובמקומות נוספים.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: “סמל ראשון שילה סימן טוב היה מהשורה הראשונה של הנוער בשומרון, היה כל כולו התנדבות ונתינה למען הכלל, אדם אהוב בישוב צופים ואהוב בקרב חבריו הרבים מנוער השומרון וגם מחוצה לו, שירת בקו בשומרון, בהצטיינות והיה דמות מופת גם לחבריו ביחידה וגם לחבריו בישוב, הישוב צופים וקהילת השומרון כולה, אבלים על מותו הטראגי של שילה. אנו מחבקים ברגעים קשים אלו את המשפחה היקרה, אחת המשפחות השורשיות בצופים, אנו נעמוד לצדם ברגעים אלו ונחזק אותם”.

 

חדשות שומרון תכתבה ראשית