חול המועד פסח: אלפי מטיילים בגוש עציון

חול המועד פסח: אלפי מטיילים בגוש עציון

למרות מזג האוויר החורפי שפקד אותנו בתחילת השבוע, עשרות אלפי תיירים הגיעו לביקור בשלושת הימים האחרונים באתרי התיירות בגוש עציון ונהנו ממגוון רחב של אטרקציות והפעלות לכל המשפחה.

אתרי התיירות בשיתוף עם עמותת תיירות גוש עציון נערכו מבעוד מועד למבקרים הרבים והתאימו את עצמם עם  פעילויות והפעלות  מיוחדות. במועצה ובעמותת התיירות של גוש עציון מצפים לעוד מבקרים רבים במהלכו של חול המועד שהשנה מתפרס על שבוע שלם. ראש המועצה שלמה נאמן: “התיירות בגוש עציון משגשגת ופורחת אני שמח מאוד שעם ישראל בחר שוב והצביע ברגלים והגיע לגוש עציון”

צילום: תיירות גוש עציון

מבקרים רבים נצפו באתרי התיירות, בין היתר בפסטיבל אביב – יער תקוע, בריכות וואדי פוכין, טיול טרקטורונים או ג’יפים בין הנופים המשגעים, לגלוש באומגה הכי ארוכה בארץ בחוות ארץ האיילים, לבקר ביקבים המקומיים, צימרים חדשים בבית ספר שדה כפר עציון, חדרי בריחה בכפר עציון, ללמוד ולהתנסות בשילוב של הלכה וטכנולוגיה במכון צומת, להשתעשע עם מגוון חיות, ליהנות משלל חוויות אקסטרים ולטייל במסלולים במרחבי גוש עציון.

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן אמר: “התיירות בגוש עציון משגשגת ופורחת, אנו שמחים מאוד שעם ישראל בחר שוב להצביע ברגלים ובא אל מגוון אתרי הטיולים, ההיסטוריה והפנאי שיש  לנו כאן להציע בגוש עציון, בירת התיירות של יהודה ושומרון. זהו חיזוק מורלי וכלכלי עצום לתושבים ולעסקים בגוש בפרט ולהתיישבות בכלל. אנו מקווים לארח כאן עוד רבבות מטיילים ולראות גם את אלפי המטיילים שפקדו את הגוש בתקופה האחרונה חוזרים ונהנים גם בפעם הבאה.  חג שמח לכל בית ישראל!”

מנכ”ל התיירות בגוש עציון-משה ברוס אמר: “חג הפסח זו הזדמנות נהדרת לצאת ולטייל בגוש עציון ולהנות משילוב מרהיב של אתרי תיירות, מגוון אירועים, מעיינות טבע ועוד. בלי פקקים בלי בעיות חניה, הכלך במרחק נגיעה! אני מזמין אתכם לנצל את החופש ולבוא לגוש עציון עם כל המשפחה! מגלים ארץ חדשה בגוש עציון”.

צילום: תיירות גוש עציון
חדשות גוש עציון והר חברון תיירות ונופש תכתבה ראשית