בכירים אמריקאיים מצדיעים ליהודה, שומרון ובקעת הירדן

בכירים אמריקאיים מצדיעים ליהודה, שומרון ובקעת הירדן

מושל פלורידה ריק סקוט: “זהו יום היסטורי … אני רוצה להודות לנשיא טראמפ על העברת השגרירות, ולכם על כך שאתם עומדים על מה שאתם מאמינים בו”

באירוע של מועצת יש”ע בשיתוף עם יקב פסגות שנערך הבוקר בביתם של סיימון וחנה פאליק התאספו כ-200 בכירים אמריקאיים וישראלים כדי להצדיע להתיישבות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן. הקבוצה כללה בכירים בבית הלבן, מושל פלורידה ריק סקוט (Rick Scott), הכומר ג’ון הייג’י (John Hagee), מארק לוין (Mark Levin) מגיש התכנית Life, Liberty & Levin בפוקס ניוז, השר זאב אלקין, השר אורי אריאל, סגנית השר ציפי חוטובלי, ח”כ שולי מועלם, יו”ר מועצת יש”ע חננאל דורני, ראש דסק חו”ל של מועצת יש”ע עודד רביבי, יאיר נתניהו, הרב שמואלי בוטח, ראשי רשויות מיהודה ושומרון ותומכים רבים מישראל ומארה”ב. את האירוע הנחה מנהל דסק החו”ל של מועצת יש”ע אלי פיאפש.

האירוע התקיים על מנת לחגוג את היום ההיסטורי של העברת השגרירות האמריקאית לירושלים. כמו כן, מתוך מבט לעבר העתיד, בתקווה שיהודה ושומרון יקבלו גם הם הכרה רשמית כחלק בלתי נפרד ממדינת ישראל.

מושל פלורידה, ריק סקוט. צילום: מועצת יש”ע

מושל פלורידה ריק סקוט: “זהו יום היסטורי … אני רוצה להודות לנשיא טראמפ על העברת השגרירות, ולכם על כך שאתם עומדים על מה שאתם מאמינים בו. מדינת פלורידה תמיד תהיה ידידה של מדינת ישראל. ארה”ב תמיד תהיה בעלת הברית הטובה ביותר שהייתה לישראל אי פעם, כי ישראל היא בעלת הברית הכי טובה שיש לארה”ב”.

יו”ר מועצת יש”ע חננאל דורני: “כמי שמייצג את תושבי יהודה, שומרון ובקעת הירדן, אני מצטרף לכל אזרחי ישראל אשר חוגגים את הרגע ההיסטורי הזה. הנשיא טראמפ עושה את המעשים הנכונים, גם בנוגע לירושלים וגם בנושא האירני, ואנו רוצים להביע דרככם את הערכתנו העמוקה”.

ראש דסק חו”ל של מועצת יש”ע עודד רביבי אמר: “אנו מודים לנשיא טראמפ על קיום הבטחתו ועל העברת שגרירות ארה”ב לירושלים. הוא הוכיח את עצמו כנשיא ארה”ב הכי פרו-ישראלי בכל הזמנים. אנו מקווים ומתפללים כי המהלך הגדול הבא יהיה ההכרה בכך שיישובי יהודה, שומרון ובקעת הירדן הם חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל שבה חיים ישראלים ופלסטינים ועובדים יחד בשלום. אנחנו מוכנים לבנות גשרים עם שכנינו מתוך הבנה שאף אחד מאיתנו לא הולך לשום מקום”.

חדשות בנימין חדשות גוש עציון והר חברון תכתבה ראשית