אחרי העפלה לליגה הלאומית: שחקן ראשון הוחתם בקבוצת אליצור שומרון

אחרי העפלה לליגה הלאומית: שחקן ראשון הוחתם בקבוצת אליצור שומרון

חן אחרק, הוא הראשון לחתום על חוזה לאחר שהקבוצה העפילה לליגה הלאומית. יוסי דגן: “אנחנו פועלים להרכבת קבוצה שתצעיד את השומרון לליגת העל”. אחרק: “גאה לייצג את השומרון”

אחרי ההצלחה הגדולה של קבוצת הכדורסל ‘אליצור שומרון’ והעפלה לליגה הלאומית, בקבוצה החלו בהחתמת שחקנים לעונה החדשה.

הראשון לחתום הוא השחקן חן אחרק.
זו תהיה העונה השלישית שבה הוא משחק בקבוצה. אחרק, בן 25, משחק כבר שנתיים בקבוצה לאחר ששיחק במספר קבוצות קודם לכן בליגה הארצית. במעמד החתימה השתתפו מנהל קבוצת אליצור שומרון וראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן אשר מלווה את הקבוצה ותומך בה.

בקבוצה מספרים כי בגמר בליגה הארצית שבו העפילה הקבוצה לליגה הלאומית, קלע אחרק 22 נקודות שהובילו יחד עם שחקנים נוספים לניצחון במשחק. אחרק חוזר על ידי קבוצות רבות שונות שרצו להחתים אותו בקבוצה שלהם, מדובר בשחקן מאוד בולט אהוב על ידי הקהל והאוהדים. החתמתו לעונה נוספת היא הישג גדול עבור הקבוצה.

מימין לשמאל: אלי עציון יור אליצור, חן אחרק, יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, מאיר ברכיה מנהל מחלקת הספורט. צילום: אילן חתוכה – מועצה אזורית שומרון

נזכיר כי לפני שבועיים החתימה הקבוצה גם מאמן חדש לקראת העונה החדשה, דרור כהן. כהן הוא עוזר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל ובעונה הקודמת היה המאמן של מכבי ראשון לציון. החתימות החדשות מגיעות בזכות ההצלחה הגדולה של הקבוצה שתוך חמש שנים מאז היא הוקמה, כבר הגיעה מתחתית ליגה ב’ אל הליגה הלאומית. הקבוצה מייצגת את תושבי מועצה אזורית שומרון ומטרתה לשים את השומרון על המפה גם בכדורסל.

חן אחרק אמר לאחר החתימה: “אני מאוד שמח לחתום עם הקבוצה, מרגיש בבית וגאה לייצג את השומרון”.

הנהלת הקבוצה ביקשה להודות לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שלדבריהם: “מלווה אותם מאמין בהם ותומך בכל הכוח”.

ראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן ברך על החתימה עם אחרק. לדברי דגן: “לאחר הצלחה גדולה מאוד בליגה הארצית, אנחנו שמחים להתחיל להיערך לקראת תחילתה של העונה בליגה הלאומית. אחרק הוא שחקן בולט, אהוד ואהוב על הקהל שהיה ממובילי ההצלחה של הקבוצה בליגה הארצית. אנו עובדים על הכנת נבחרת מובילה שתצעיד את הקבוצה ואת השומרון לליגת העל”.

חדשות שומרון ספורט