4 פצועים, מהם 2 בינוני עד קשה בפיגוע דריסה בצומת תפוח

4 פצועים, מהם 2 בינוני עד קשה בפיגוע דריסה בצומת תפוח

בין הפצועים בפיגוע הדריסה אישה בהריון כבת 26 שעמדה בטרמפיאדה בסמוך אליהם נפלה בזמן האירוע ונחבלה בבטן.

אמש (א’) בשעה 09:29 התקבלו קריאות במוקד מד”א מרחב ירקון על פיגוע דריסה בצומת תפוח לכיוון אלון מורה.עם קבלת הקריאה הוזנקו למקום חובשים ופאראמדיקים באמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד”א וכונני מד”א רכובים על אופנועים.

החובשים והפאראמדיקים של מד”א בסיוע כוח רפואה של צה”ל העניקו טיפול רפואי מציל חיים ופינו לבי”ח בלינסון 4 פצועים, בהם: 2 במצב בינוני עד קשה, צעירים כבני 22 עם חבלות בגפיים, 1 בינוני כבן 23 עם חבלות בגפיים ו- 1 קל, אישה בהריון כבת 26 שנפלה בזמן האירוע ונחבלה בבטן.

צילום עמיעד טאוב
אילוסטרציה.צילום עמיעד טאוב

חובש בכיר במד”א אביאל ממליה שהגיע בין הראשונים למקום סיפר: “כשהגענו ראינו 3 צעירים בשנות ה 20 שוכבים על המדרכה כשהם בהכרה מלאה וסובלים מפגיעות בגפיים התחתונות. יחד עם כוח רפואה של צה”ל שהיה במקום הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותם לבי”ח תוך טיפול רפואי, 2 מהם הוגדר במצב בינוני עד קשה בשל הפציעות הקשות בגפיים והשלישי הוגדר בינוני, הם היו במצב יציב ותקשרו איתנו כל הדרך לבי”ח. בנוסף, אישה בהריון כבת 26 שעמדה בטראמפיאדה בסמוך אליהם נפלה בזמן האירוע ונחבלה בבטן, לאחר טיפול בשטח פינינו גם אותה לבי”ח.”

חובש בכיר במד”א גיל ביסמוט שהגיע למקום סיפרו: “ראינו את הפצועים שוכבים על המדרכה סמוך לטרמפיאדה בצומת תפוח לכיוון אלון מורה, הפצועים היו בהכרה מלאה וסבלו מפגיעות בגפיים, הענקנו להם טיפול רפואי בשטח ופינינו אותם לבי”ח. בסמוך עמד הרכב הפוגע כשהנהג בתוך הרכב נפגע נוטרל.”

 

חדשות שומרון