נכסים בנחלאות

נכסים בנחלאות

הנכסים המשווקים מבוססים על בנייה מודולרית לגובה. בבניינים אלו ניתן למצוא גם דירות פנטהאוס, גם דירות דופלקס דו קומתיות וגם דירות גן וגג מהממות. היתרונות של הפרויקט בשכונה כמו נחלאות בירושלים הם רבים מאד. למי שלא יודע או מכיר, נחלאות היא שכונה המבוססת כמעט כולה, למעט רחוב אוסישקין המקשר אותה עם רחביה, על סמטאות צרות כמו בספרד ויוון. הסמטאות הללו מכילות רק בתים פרטיים ובתים משותפים ישנים המזכירים את סגנון הבנייה של שכונות דומות ביפו כמו וילות ובתים בכפר שמריהו.  בימים אלו על אותן סמטאות בדיוק, נבנים בנייני יוקרה מוגבלים בגובהם על מנת שלא לפגוע בצביון השכונה, אך כן לאפשר לדייר איכות חיים מעולה בלב השכונה העתיקה.

יתרונות כלכליים של שכונת נחלאות

השכונה סמוכה מאד ללב של מרכז העיר: רחובות בצלאל ובן יהודה, גן הסוס וציר רחוב כי”ח שמוביל לשוק מחנה יהודה. מדרום לשכונה נמצאת רחביה. ביציאה מהשכונה לכיוון מזרח, לעבר מרכז העיר נמצא בית בצלאל שץ – שהוא מקום פולחן לאומני הפקולטה הידועה לאומנות וציור בצלאל. על אף שהמוסד עצמו נמצא בהר הצופים, ההיסטוריה הוכיחה שחלק לא קטן מהשוכרים שלמדו בו שכרו את הדירות שלהם באזור.

יתרונות לדייר המתגורר בנחלאות

סמיכות לצירי תנועה מרכזיים, גישה קלה מאד לגן סאקר ובהמשך לתחנה המרכזית ולכביש מס’ 1, ומנגד, איכות חיים שלא מזכירה שכונה הסמוכה למקומות הללו. בלילה הולכים לישון במקום שקט ומתעוררים לסביבה תחבורתית נוחה מאד. בנוסף, עיקר הקניות והעסקים שאתם תעשו כלל לא יצריכו את הזזת הרכב. הסמיכות לשוק מחנה יהודה, למדרחוב בן יהודה ולרחובות קינג ג’ורג’ ויפו פשוט הופכת כל דבר שאתם צריכים לנגיש מאד.

מעוניינים לרכוש דירה להשקעה? זהו קהל היעד שלכם

• סטודנטים מגבעת רם.

• סטודנטים מבצלאל.

• סוחרים ועובדים במסעדות וחנויות האזור.

• אנשי רוח המחפשים מגורים בסביבה שקטה וציורית.

זוהי אחת השכונות הרוחניות והשקטות ביותר בשכונה בשל המבנה שלה המבוסס על סמטאות. יחד עם זאת, השכונה קרובה מאד למרכז העיר ומציעה חיים בורגניים תוססים. זהו אחד הלוקיישנים האטרקטיביים ביותר בירושלים הן למשקיעים והן לדיירים שנשארו לגור בו. מומלץ להיעזר ביועץ נדל”ן שילווה אתכם בתהליך רכישת הדירה.

Uncategorized