וטיילת בחגך: אלפים באתרי התיירות בשומרון

וטיילת בחגך: אלפים באתרי התיירות בשומרון

האתרים המתויירים ביותר: המרפסת של המדינה ושומרון העתיקה, יוסי דגן ראש מועצת שומרון: “מזמינים את הציבור גם מחר להגיע להנות מהמעיינות היקבים והגנים הלאומיים בשומרון הירוק”

אלפי מטיילים גדשו במהלך אתמול את אתרי הטבע והתיירות בשומרון. האתרים המתויירים ביותר המרפסת של המדינה עם 2,000 מבקרים עד שעות הצהריים, נחל קנה עם 1,000 מטיילים והגן הלאומי שומרון העתיקה עם 1,500 מטיילים ביום הגן הלאומי הר גריזים עם 500 מטיילים עד שעות הצהריים ו-700 מטיילים לפארק החבלים ביער אלון מורה.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בירך את אלפי המטיילים שהגיעו מכל רחבי הארץ לאתרי התיירות בשומרון ואמר: “אנחנו שמחים לראות את כל המטיילים גודשים את אתרי הטבע והתיירות המרהיבים בשומרון ומזמינים את עם ישראל להגיע גם מחר. זוהי חגיגה אמיתית לראות את ההמונים מכל הארץ מגיעים ללב הארץ, לשומרון”.

צילום: תיירות שומרון
צילום: תיירות שומרון

הערב (ה’) יתקיים מופע שקיעה בדיר סמען עם אלדד ציטרין, הגנים הלאומיים שומרון העתיקה והר גריזים יהיו פתוחים גם מחר, עם שחקני רחוב וסדנאות לילדים. במרפסת של המדינה ניתן יהיה להנות מסיורים מודרכים, סדנאות, ספורט אתגרי ועוד. בנחל קנה יחכו למטיילים מדריכים של רשות הטבע והגנים שיקיימו סיורים מודרכים בעמק היפהפה. ועל פסגת הר כביר יוכלו המטיילים להנות מסיורי איזי ריידר אתגריים לכל המשפחה, טעימות יין ביקב כביר, תצפית מרהיבה לעמק תרצה, ארוחה חלבית עשירה ועוד. היקבים עטורי הפרסים של השומרון יהיו גם הם פתוחים למבקרים בהם יקב טורא, יקב ברכה ויקב כביר וכן המעיינות הרבים. בכל האתרים עומדים לרשות המבקרים סוכות ענק.

תיירות ונופש תכתבה ראשית