“האלון הבודד” כבר לא בודד

“האלון הבודד” כבר לא בודד

האתר המרשים בלב גוש עציון שעבר שיפוץ רק לאחרונה מזמין אתכם לקיים אירועים חגיגיים במתחם החדש. שלמה נאמן, ראש המועצה: “האלון הבודד אוהב אורחים ואנו שמחים לארח אתכם באירועים. זה החזון שלנו”

מתחם האלון הבודד בגוש עציון עבר שדרוג ופיתוח. האלון הבודד כבר אינו בודד וקולט מבקרים רבים מכל רחבי הארץ ומכל גווני האוכלוסייה. לאחרונה המתחם החל לארח גם אירועים משפחתיים.

בסוף השבוע החולף התקיימה במקום ברית מילה של משפחת ברוכי שבחרה את המקום לברית לפי השם של הילד שקראו לו אלון עברי.

דניאל ואוריה ברוכי, ההורים דיברו בברית על הקשר בין המקום היפה, לשם שבחרו והחיבור שלהם לגוש עציון: “השורשים העמוקים של העצים יזכירו לנו את חובתנו להיות דבוקים בעולם המעשה; בבניין, בנטיעה ובעבודה. הענפים הגבוהים שיתרוממו אל-על יעוררו אותנו כלפי מעלה, לדעת את קוננו ולשאוף תמיד לשלמות מוסרית ולקדושת-חיים. זאת הדרך של אבותינו הקדמונים וזו דרכנו כחלוצי תורה ועבודה”.

האלון הבודד גוש עציון
צילום: תיירות גוש עציון

הזוג הוסיף בהתרגשות על ההיסטוריה המשפחתית בגוש עציון: “לבסוף, היו אלה סבא ישראל וסבתא חביבה שבשנות השבעים בחרו לשוב לכאן לאדמת הגוש ולהתיישב באלון שבות שיהיתה להם ולילדיהם בית מאז ועד היום. גם סבא בני וסבתא נדין בחרו להתיישב סמוך לאלון זה, באלון שבות. וכך נפגשנו אנו. אלון שבות הוא מקום השורשים גם שלך אלון.”

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר: “ברכות למשפחת ברוכי היקרה על הכנסת אלון בברית אברהם. בחירת השם אלון מעידה על החיבור לשורשים של גוש עציון. האלון שכבר בכלל לא בודד, הוא חלק מן המורשת המפוארת, ואירוע ברית המילה שנערל במקום מהווה עוד חלק בשרשרת שנמתחת לאורך הדורות ומעמיקה את הקשר ההיסטורי שלנו למקום. כשם שהאלון שלנו אוהב אורחים כך אנו שמחים על כל מי שבוחר לבוא ולחגוג כאן. אנו מזמינים את כל עם ישראל לבוא וליהנות מגוש עציון וגם לקיים כאן אירועים”.

חדשות גוש עציון והר חברון כתבה ראשית תיירות ונופש