בקפיצה, ריצה והדיפה: אלופת הישיבות מבנימין

בקפיצה, ריצה והדיפה: אלופת הישיבות מבנימין

באליפות האתלטיקה של הישיבות זכתה אתמול ישיבת בני עקיבא מטה בנימין. זכייה במירוץ השליחים בגילאי החטיבה יחד עם שלוש מדליות זהב אישיות הביאו לישיבה את התואר הנכסף לקבוצת גיל זו.

בסוף השבוע שעבר נערכה אליפות הישיבות באתלטיקה באצטדיון הדר יוסף לגילאי החטיבה והתיכון. ישיבת בני עקיבא מטה בנימין שלחה מעל 40 תלמידים שרבים מהם הצטיינו בענפים השונים, מה שהוביל את הישיבה לזכות גם בתואר הישיבה המצטיינת באליפות בגילאי החטיבה. מלבד מקום ראשון במירוץ השליחים ל־80*4 שבו השתתפו התלמידים – מתן מנשה, אור כספי, יאיר דוודיאן, עדיאל כהן, זכו במקום הראשון שלושה תלמידי הישיבה בתארים אישיים: רון אלירז בריצה הארוכה ל800 מטר הלל קלבו בהדיפת כדור ברזל ודביר פלס בקפיצה לגובה שחברו לספסל הלימודים לוקח את מדליית הארד במקצוע זה. מספר תלמידים נוספים בחטיבה וגם בתיכון הגיעו למקומות השני והשלישי במקצועות השונים ועמדו גם הם על הפודיום.

את התלמידים הובילו ואימנו המורה לספורט משה רוזנבלום והמורה יוסי צדוק. ראש הישיבה הרב ניצן ימין סיכם- “נפש בריאה בגוף בריא, אני גאה בתלמידים שהשקיעו והתחרו. ברכות לזוכים ולכל המשתתפים. נמשיך לעודד הצטיינות בכל התחומים”.

זכייה במקום הראשון והשלישי. צילום: דוברות מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא
חדשות בנימין ספורט תכתבה ראשית